Nechte se zavřít do světa escape game

Vymyslet dobrou zábavu pro rodinu nebo přátele a také teambuildingovou akci s bohatým programem dá někdy hodně práce. Ale pouze do té doby, než zjistíte, jaké máte možnosti, protože právě těch není vůbec málo.
Můžete si totiž vybrat spoustu zážitků, které vám nabízí také moderní a oblíbená escape game.

únik

Jedná se o únikovou hru, kvůli které se necháte až na 90 minut zavřít do místnosti, ve které budete se svým týmem, který se skládá z 2 až 5 členů. Vašim úkolem bude řešit různé hádanky, záhady, rébusy, hlavolamy. Na základě řešení se dostanete k potřebným klíčům, které vám otevřou další možnosti a vy se tak dostanete do cíle. Nebudou samozřejmě chybět ani nápovědy, protože mnohdy jde o opravdu zapeklité záhady.

Týmová spolupráce je základem úspěchu

Tak jak to funguje i v běžném životě, tak i tady si vyzkoušíte jak vysokou váhu má týmová spolupráce. Právě samotná komunikace mezi jednotlivými členy týmu dokáže vyřešit spoustu záhad a dostat tým do vytouženého cíle.
Po skončení hry budete ještě dlouho o celé akci diskutovat, protože budete zaskočeni sílou, jakou vás celá zábava vtáhne do děje. Jakoby ten svět venku ani neexistoval. Takže vám zůstanou vzpomínky, na které nejde jen tak zapomenout.
Tento zážitek můžete také někomu darovat. Originální dárek k různým příležitostem, který rozhodně nezklame a možná pozve do akce obdarovaný i vás. Taková zábava dokáže stmelit rodinu, přátele i pracovní tým.

útěk

Je skvělé, že tato populární zábava se dostala ze světa i k nám, protože bychom přišli o minuty adrenalinu a života ve zcela jiném světě. Možná tento děj znáte z PC her, jako jsou různé hledačky a podobně. Teď si však vše můžete vyzkoušet na vlastní kůži a stát se postavou jedné z takových her.
Věřte, že vyřešit tolik záhad nebude vůbec jednoduché, ale společnými sílami to určitě zvládnete.