Mléčného zákalu vás zbaví vločkovač

Stalo se vám, že dokonalý pocit z vaší bazénové vody narušil nějaký nepříjemný zákal? Vypadá to, jako by se do vody ve vašem bazénu vylilo mléko? Ať děláte, co děláte, nedaří se vám mléčný zákal odstranit a jak filtrační jednotka, tak desinfekční přípravky jsou v tomto směru neúčinné? Pokud se chcete podobného mléčného zákalu, který kalí vaši radost z jiskřivé vody zbavit, použijte vločkovač.
sibiřský husky v bazénu

Jakmile drobné částice shluknete do větších celků, zákalu se rychle zbavíte
Problém je totiž v tom, že částice rozptýlené ve vaší bazénové vodě jsou tak jemné, že je klasická filtrace nedokáže zachytit. Po použití speciálního přípravku bazénové chemie, který zakoupíte pod názvem vločkovač anebo také projasňovač, se všechno změní. Jedná se o tekutý polymerní chemický přípravek, který zajistí shluknutí drobných částic do větších celků, které posléze bez problému zachytí bazénová filtrace. Případně můžete vyčkat, až se vločkový mrak usadí u dna nádrže a v jejích rozích, a posléze ho odsát s pomocí bazénového vysavače. Tímto způsobem se snadno a rychle mléčného zákalu zbavíte. Přípravek vločkovač nemá žádné vedlejší účinky a funguje spolehlivě a velice rychle, takže již za pár hodin nebude po zákalu ve vašem bazénu ani památky, tím spíše, pokud odstranění shluknutých nečistot urychlíte s pomocí bazénového vysavače.
plavky v celku
Jedná se tedy o velice snadný a rychlý způsob, jak navrátit bazénové vodě její ztracený lesk a jiskru, po které všichni majitelé bazénů tolik touží. Nyní už tedy víte, jak postupovat, pokud se ve vaší bazénové vodě objeví mléčný zákal, ať už ho způsobilo cokoli. Díky vločkovači se ho můžete zbavit velice rychlým a efektivním způsobem. Tento vysoce koncentrovaný tekutý přípravek zakoupíte v různě velkých baleních za příznivou cenu, za kterou skvělý pocit z koupání v křišťálově čisté vodě rozhodně stojí.