Žhavá masáž tělo na tělo

Chcete rozpálit každou část vašeho těla tak, abyste prožili omamné pocity a dopřáli vaší psychice chvilku odreagování? Masáž je tou nejlepší cestou, jak se k tomu dopracovat. V našem salonu ovšem nepocítíte pouze uvolnění vašeho svalstva, ale i vzrušení a erotiku, kdy se masírování bude ubírat stylem „tělo na tělo“.
Pokud jsou pro vás erotické masáže Praha prozatím velkou neznámou a nevíte, co obnášejí a zároveň nabízejí, máte jedinečnou příležitost přijít si vyzkoušet jednu z nich osobně a odhalit její tajemství.masážní salon

Stud nechte za dveřmi

V první řadě je potřeba zdůraznit, že se není za co stydět. Dopřát si rozkoš a nechat se masírovat tak, aby vám to bylo nanejvýš příjemné přece není nic, za co by vás někdo měl soudit. A to ani v případě, že se jedná o masáž intimních partií.
Začátek zpravidla probíhá tak, že si s masérkou dopřejete společnou sprchu. Pokud ovšem o ni nestojíte, nebude vás nikdo nutit ji absolvovat. Jejím úkolem je ovšem odstranit mezi vámi a vaší masérkou napětí a připravit se na masírování v doprovodu erotiky.

  • Hloubka těchto služeb je na mnohem intenzivnější úrovni, než si myslíte, protože jsou přínosem nejen pro udržení dobré fyzické kondice, kdy zlepšují krevní oběh a uvolní vaše svaly, ale vnesou do vašeho milostného života i špetku koření, kdy budete lépe pracovat s vaším libidem a zjistíte, jaké doteky na vás platí.

ručníky a svíčky

Široká nabídka masáží

Za nejčastější volbu, pro kterou se při první návštěvě muži rozhodnou se považuje klasická erotická masáž. Pomocí horkých olejů, nahé masérky a důrazem (nejen) na intimní partie patří do oblíbeného výběru, který vám svět těchto novodobých masáží vycházejících z umění tantry představí dopodrobna.
Velmi populární jsou ovšem i ty párové, masáž penisu nebo naopak ta, která je vhodná pro ženy. A pokud byste měli nějaké požadavky, které by byly v souladu s profesionalitou těchto služeb, rádi vám jich vyhovíme.