Se skvělou kamarádkou až „na kraj světa“ …

Bez vaší kamarádky nedáte ani ránu https://www.onlinechlap.cz/bez-nejlepsi-kamaradky-se-nad-problem-nepovznesete/ Je vám vždy poblíž, když je vám smutno, podá pomocnou ruku, dovede vás vyslechnout a věnuje vám svůj čas kdykoliv, kdy je potřeba. A to samé ona očekává od vás. Jestliže jste naladěny na stejnou vlnu, můžete vašemu andělu strážnému jen poděkovat, že vám dopřál tak skvělou kámošku.pohled na tři šťastné ženy
Važte si toho, že vám dává zpětnou vazbu. Možná vám to leckdy není příjemné, když vám řekne do očí, co si myslí a nemusí to být zrovna pozitivní. Buďte ráda, že není pokrytecká a umí se zcela otevřít a říct vám, jak to vidí ona. Kvalitní vztah stojí na upřímnosti.
Určitě máte spoustu lidí kolem sebe, kteří se na vás usmívají a ani za nic by vám naopak neřekli, co si o vás myslí anebo co byste třeba mohla dělat lépe. Například v zaměstnání. Máte štěstí na výtečné kolegyně? Anebo vás nechají trápit se s novotami a neporadí vám tu správnou „kličku“, díky které byste dosáhla kýženého výsledku mnohem dřívěji?
Bezelstná kámoška by to neudělala, nezáleží jí na jejím osobním úspěchu, ale má radost z toho, že i vám se daří. A proto vám poradí a pomůže bez ohledu na to, zda jí to přinese zisk. Jí jde jen o vás a o vaši radost. dvě pohodové sestry dvojčataNepřemýšlí, jak vás ponížit a dostat na kolena. Naopak. Pokud vy máte radost, má radost i ona. Stejně tak, pokud máte bolest, neuteče před vámi, ale je s vámi a sdílí i hoře a bolest. A to právě proto, že sdílením vám ve vašem neštěstí uleví. Jste na to totiž dvě. Můžete se jí vyplakat na rameni, utře vám slzy a dodá odvahy. Nikdy vás neopustí a vy víte, že se na ni můžete za každých okolností spolehnout ať je ve vedlejším městě nebo na druhém konci republiky.
Takových lidí je třeba si cenit. Nenaleznete je na každém kroku, a proto jí vyjádřete svůj obdiv a nezapomeňte poděkovat za to, že vám poskytuje šanci kdykoliv jí zavolat a být vám nápomocna.