Vše podstatné na vašem zápěstí


Kouzlu chytrých telefonních zařízení neboli smartphonů již dozajista podlehl každý z nás. Je skvělé mít po ruce nepřeberné množství více či méně užitečných ikonek, od her přes kancelářské balíky, cvičební plány, mapy a nákupní aplikace. Samozřejmostí je kvalitní fotoaparát, hudební přehrávač, přístup k internetu a možnost spojení se světem prostřednictvím hovorů a krátkých SMS zpráv.


apple hodinky.jpg 


Lze říci, že chytré telefony v mnoha případech úspěšně nahradily i stolní počítače či přenosné laptopy, minimálně to lze prohlásit o vlajkových lodích jednotlivých mobilních výrobců, které jsou extrémně vybavenými kousky nejmodernější techniky.


 


Jak tomu však bývá, i smartphonům roste konkurence, a to v podobě smartwatches, tedy chytrých hodinek. Jedná se o elegantně a stylově vyhlížející klasické náramkové zařízení, s tím rozdílem, že namísto ciferníku naleznete malý, ale přesto plně dostačující dotykový displej se špičkovým rozlišením.


 


Hlavní záměr, s nímž byly smartwatches uvedeny na trh, je převést co největší množství informací z telefonu na vaše zápěstí. Stačí tedy spárovat vaše dvě chytrá zařízení prostřednictvím Bluetooth a ihned dochází k efektivní úspoře času. Můžete si být jisti, že vám neunikne jediné upozornění na příchozí zprávu, hovor a veškeré další podstatné události.


bílý a červený mobil.jpg 


Krom toho však mohou tyto neobyčejné hodinky nabídnout i množství jiných užitečných funkcí, namátkou:


 


·         datové služby


·         prohlížeč internetu


·         digitální fotoaparát


·         čtečka paměťových karet


·         senzor otisků prstů


 

Plně vyhoví vašim potřebám


 


V dnešní době se chytré hodinky těší raketově stoupající popularitě a velmi dobře se prodávají. Na výběr je již z mnoha variant, na své si tak přijde skutečně každý. Můžete pořídit kupříkladu následující provedení:


 


·         sportovní


·         stylové – módně vyhlížející


·         uzpůsobené pro vložení SIM a SD karet a stávají se tak plnohodnotným mobilním zařízením


·         vytvořené speciálně pro potřeby dětí


 


Smartwatches představují další krok kupředu, nezůstávejte tedy v ústranní!