Selvintech s.r.o nabízí maximálně flexibilní brigádu

Kdo by nebyl rád za nějakou tu korunu navíc. Skoro každému z nás se hodí nějaký přivýdělek navíc k jeho měsíční mzdě. A to tím spíše, pokud je možné k němu přijít za poměrně vstřícných podmínek a vydělat si peníze prací, která člověka bude bavit. To je něco, co není ani zdaleka samozřejmé.

ozdoba

Všichni ti, kdo intenzivně navštěvují brigády různého druhu, vám potvrdí, že není snadné si vybrat. Často je k mání pouze špinavá práce v továrnách a v ně příliš lákavých provozech, kterou si ovšem ti, kteří si musí zajistit pravidelný příjem na určité úrovni, nemohou dovolit odmítnout. O to více je potěší, když časem narazí na práci, kterou mohou vykonávat z domova a tak flexibilně, jak jim to jen bude vyhovovat.

A právě přesně taková je práce pro firmu Selvintech s.r.o. je to nabídka, na kterou jen tak někde nenarazíte. A jakmile vám padne do oka, zřejmě nebudete moci uvěřit stanoveným podmínkám. Jedná se o maximálně flexibilní brigádu, jak jen může být. Prakticky jen na vás samotných záleží, jak často ji budete vykonávat, kde a v jakých denních či nočních hodinách. A záleží také jen na vás samotných, kolik si vyděláte. Váš příjem vám může pokrýt krásnou letní dovolenou anebo jen drobné výdaje na návštěvy kaváren.

Ovšem neměli bychom tvrdit, že se jedná o práci pro každého, to určitě ne. Ke zmíněné práci je potřeba trpělivost, jistá manuální zručnost a cit pro detail. Jedná se totiž o výrobu drobných dekorativních předmětů, nejčastěji z korálků. A při takové práci se bude dobře cítit jen ten, koho takové manuální kreativní činnosti baví, kdo nemá problém pracovat s drobnými komponentami a postupovat podle stanoveného postupu, protože všechny zhotovené ozdoby musí být přirozeně dokonalé.

bílá koule

Odměnou se vám pak stane, že budete moci pracovat kdekoli a kdykoli jen budete chtít, takže třeba doma večer při sledování televize.