Pokuty se nemusíte obávat

Když například v zaměstnání nesplníte nějaký uložený úkol včas, přijde pochopitelně nějaký postih. Ale člověk už se s tím setkává od malička. Jistě si všichni pamatujeme, co následovalo, pokud jsme přišli pozdě domů. Místo toho, aby nás pochválili (že jsme vůbec dorazili) tak jsme ještě dostali vyhubováno. A u našich dětí to máme jistě nastavené stejně. Trest většinou přichází v ten okamžik, kdy něco nesplníme vůbec nebo to nesplníme včas.

dobrá ekonomka

  • A představte si, že budete potrestáni za to, že něco uděláte dřív.
  • Prostě ještě před termínem.

Jistě, že to zní velice nelogicky. Budete se snažit zbavit se nějakého závazku a povede se vám to. A místo uznání přijde sankce. Určitě už každý tuší, kam mířím. Jedná se samozřejmě o předčasné splacení půjček. U některých poskytovatelů je to prostě takto nastaveno. Oni totiž chtějí, abyste spláceli pěkně pomalu a tak dávali na úrocích určitou částku každý měsíc.

Kde vám trest nehrozí

Jestliže se svou žádostí o hypotéku půjdete raději do nebankovního sektoru https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/sankce/, tento problém vám nehrozí.
ŽÁDNÁ SANKCE ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ HYPOTÉKY.

  • V případě, že budete natolik spolehliví a vynaložíte veškerou snahu na to, abyste mohli opět fungovat s čistým štítem, není přeci na místě, abyste za to byli potrestáni.

výnos z burzy

A je také naprosto zbytečné dobu splácení nesmyslně protahovat, pokud máte dostatek finančních prostředků na umoření dluhu. Sankce (neboli právní a finanční postihy) by měly přeci přijít spíše v opačném případě. Nebudeme přeci trestat někoho, kdo se snaží být natolik slušným, že chce svému věřiteli vše vrátit v co nejkratším termínu.

  • Je pravda, že i v bankovním sektoru se někdy dá udělat výjimka a zmíněné sankce se nekonají, ale není asi vždy tím nejlepším řešením spoléhat na to.
  • Co když právě vás se týkat nebude?