Řešením pro podnikatele je podnikatelský úvěr od nebankovní společnosti

Jistě jste se v bance už setkali s nevýhodnými podmínkami, nebo s netolerancí záznamů či nízkých příjmů. Velice brzy klienti pochopí, že ne všechno je tak výhodné, jak se na první pohled může zdát. Naproti tomu soukromé čili nebankovní společnosti stále poskytují výhodné úvěry a to jak s tolerancí záznamů v registrech, tak také s tolerancí nízkých příjmů, takže si nemusíte dělat zbytečné starosti.
Nebankovní hypotéka bez registru http://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/ vám pomůže z těžké životní chvíle.
Muž v modré košili podepisuje listinu stříbrným perem

Bez financí se nedá podnikat

Chcete-li si založit vlastní firmu nebo soukromé podnikání, vždy k tomu potřebujete peníze. Jednou z možností, jak je získat je samozřejmě půjčka. Nejlepší je v tomto ohledu hypotéka, protože ta vám zajistí velice nízkou úrokovou sazbu, protože ručíte nemovitostí. Zároveň do zástavy můžete dát jakoukoliv nemovitost. Tu oceníme a vy z odhadu můžete získat od 50 – 70%. U naší společnosti se předem neplatí žádné poplatky, takže ani ocenění nemovitosti.
Přes celý obrázek jsou bronzové a zlaté mince

o Chápeme složité situace podnikatelů, kteří chtějí začít s podnikáním, již podnikají a potřebují větší obnos financí nebo jsou ještě ve složitější situaci a dluží na exekucích. Tolerujeme proto nízké příjmy, abychom vám mohli být ještě blíže, takže vám možnosti úvěru nastavíme tak, abyste dokázali splácet.
Potřesení rukou muže v obleku a muže v mikině
o V bankách se setkáte s odmítnutím také zejména kvůli špatným registrům. Co to znamená? Často se tato problematika nazývá jako špatné registry, ovšem v podstatě jde o to, že máte záznam v registru dlužníků. Registry existují dvojího typu, bankovní a nebankovní. Z nich si získávají banky a další instituce informace o klientech. Naše společnost záznamy toleruje a nepovažuje je za prioritní, proto vám můžeme, i přes záznam, úvěr poskytnout.
o Svítá na lepší časy, tak si nechejte zpracovat nezávaznou žádost o úvěr. Nic se za ni neplatí, je úplně zdarma a bez zavazujících podmínek.