Peníze pro podnikatele formou hypotéky s ručením nemovitostí

Kolem peněz se točí celý svět. Nemáte je – potřebujete je. Máte je – stejně je potřebujete, protože jich buďto nemáte tolik, kolik byste potřebovali nebo je rychle utratíte, takže opět potřebujete další a tak to chodí pořád dokola. Nezapomínejte, že pokud volíte hypotéku, budete ručit nějakou nemovitostí, kterou dáte do zástavy. Právě díky tomu můžete získat stále velice atraktivní – nízký úrok.

podnik lidé

Firmy, podnikatelé nebo živnostníci, ti všichni občas hledají pomoc od banky, ale často se potkají maximálně tak s neporozuměním. Pokud nevolí půjčku z banky, mají možnost zvolit si některou v nebankovním sektoru.

Do podnikatelských úvěrů se řadí i hypotéka bez doložení příjmu Hypotekybezregistru.

žena grafy

Proč se nazývají zrovna tímto způsobem? Protože se tento název nejčastěji vyhledává na internetu. Mnoho z podnikatelů stále bohužel nemá dostatečný příjem na to, aby si mohli jít zažádat do banky, nebo půjčku či úvěr vůbec přes banku řešit nechtějí, třeba i kvůli registrům, ale o tom až za chvíli. To je totiž další z častých problémů mnohých podnikatelů. Nízké daňové přiznání na konci roku může ledasco zkomplikovat zejména v případě, že chcete hypotéku. Na tu není možné jen tak dosáhnout, proto se mnoho podnikatelů snaží podmínky „obejít“, naštěstí nemusí, protože existuje nebankovní sektor, který půjčuje stejně stabilně a s podobnými podmínkami jako v běžné bance, takže o výhodné úroky nepřijdete, ale právě naopak. Tyto společnosti jsou často ještě tolerantnější než banky, to znamená, že v případě hypotéky bez doložení příjmů například nemusíte složitě dokládat daňová přiznání. Společnosti jsou poměrně tolerantní, a pokud máte nízký příjem, tak to nemusí být obrovskou překážkou či nějakou závadou, kvůli které by vám nepůjčili peníze. Pokud prokážete, že máte dostatek na splácení, tak se většinou můžete těšit z toho, že vám peníze půjčí.

Ještě si zmíníme ty bez registru. Pokud totiž má člověk, podnikatel nebo i firma zápis v registrech dlužníků, tak mu banka nepůjčí. V případě hypoték bez registru v nebankovním sektoru však máte možnost uspět, protože tam se registry neřeší.