Nejlepší virtuální sídlo v Ostravě

Jsme Domica Buisness House a poskytujeme virtuální sídla sro pro váš podnik. Stačí, že máte svůj vlastní živnostenský list a zbytek již lze vyřídit bez žádných problémů – dokonce i korespondenčně.

Jak to funguje? Naši službu poskytujeme ve vlastní budově všem OSVČ, a to okamžitě! Můžeme vám nabídnout základní a rozšířenou verzi naší služby. Základní verze zahrnuje: používání kanceláře 4 hodiny zdarma ke smlouvě, denní evidence a informace o došlých zásilkách prostřednictvím e-mailu a případných návštěvách, parkovací místa přímo před budovou, přebírání doporučené pošty a kurýrních zásilek, a dokonce i recepci pro kontakt s vašimi zákazníky. Kdybyste se rozhodli ale pro rozšířenou verzi, tak bychom vám navíc e-mailem posílali skeny každé pošty, která vám přijde.

Nově rekonstruovány kancelářské prostory

Naše kanceláře se nachází v krásných nově rekonstruovaných prostorách budovy bývalého rádia Orion, kam se bez problémů dostanete autem nebo tramvají – zastávka Prostorná. Co se týče parkingu, tak ten najdete ve dvoře naší budovy.

Mezi naše další služby patří poskytování jednacích míst a školících místností, které si můžete s námi domluvit telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Máme dva typy místností od 8 do 16 osob. Podle potřeby vám budeme také schopni poskytnout dataprojektor, plátno a flipchart s fixou.

Prostorné konferenční místnosti

Možná potřebujete pomoc se založením společnosti? Není vůbec problém! Vymyslete jenom název a zbytek už za vás zařídíme. Stačí nám poslat e-mail a my už domluvíme schůzku s notářem.

Pro občany České republiky také nabízíme možnost poskytnutí trvalé adresy. Co potřebujete pro to udělat? Stačí zajít na Úřad městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky, kde vyplníte Přihlašovací lístek k trvalému pobytu. Od nás vzápetí dostanete Souhlas s trvalým pobytem a už máte všechno vyřešené.

Pokud máte zájem o jednu z našich služeb a chcete zjistit další podrobnosti, tak neváhejte a kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.