Letní oblékání


Nyní, když jdete ven, musíte se pořádně obléknout, takže to máte nejméně pět minut navíc. (Netýká se žen). Nu a když si to spočítáte na konci období, je z toho hezky velká ztráta času. V létě je to jedno, protože klidně můžete z domu v tom, co máte na sobě. Kraťasy a tričko naprosto postačí. Co se s tím párat, že ano. A mimochodem, tričko, dokázali byste z hlavy říci, co něm máte? Sousta lidí si kupuje trička s nějakým potiskem. Některým je naprosto fuk, co na tomto kusu oděvu mají, ale ti druzí si pečlivě vybírají. Chtějí na tričku to, co by alespoň minimální měrou vyjadřovalo jejich tužby, povahu, nebo přání.

triko bez potisku

Velká většina z této skupiny lidí by na tričku měla nejraději přesně to, co mají na srdci. Třeba citát, který to vyjadřuje, nebo fotku jejich milované, čímž by jí dali jasně najevo své city. Jenže, lze tohle uskutečnit?

Budete se divit, lze, a to naprosto bez námahy.

Triko s vlastním potiskem už dnes není z říše fantazie, a není nedosažitelné. Na výše zvýrazněném modrém linku totiž lze své přání, co trička týče v klidu domova realizovat. A není to žádné velké umění a ani není třeba se obávat, že byste si tričko zničili.

trika

Firma, která vám vaše přání splní totiž používá techniku, která trička neničí, ale právě naopak jim dodá „šmrnc“ přesně dle vašeho přání. A to bude něco!

Nejprve si vyberete tričko jako takové, pak střih a barvu a následně si přímo na onom webu své přání splníte. Máte li fotku, pošlete fotku, chcete-li nějaký citát, nebo svou vymyšlenou větu, tak ji prostě napíšete. Zvolíte barvu a dáte odeslat. Hotovo.

Jen pozor při volbě barev, pamatujte na to, že například tmavé tričko a tmavá barva písma nebude dobrá volba, protože nápis bude pak špatně čitelný. Takže černé tričko a hnědý nápis není ta nejlepší volba.

Tím tedy pro vás práce skončila a vy už se jen můžete těšit až vám tričko přijde až do domu.