Jaro ve skříni

Nenajde se snad žena, která by nerada nakupovala. Potloukání se po obchodech, hodiny strávené ve zkušebních kabinkách, povídání si s kamarádkami o tom, co nutně potřebujete sehnat na sebe. Stěžování si, že vám je oblečení malé a nemáte si vzít co do práce, jsou časté rozhovory mezi vámi. Proto se ženy vydávají na nákupní tahy, kdy na začátku ročních období nutně něco potřebují nakoupit.  Na co se zaměřit s přicházejícím jarem?červené lodičky

  • Objevte barvy. Jaro hýří barvami. Zažeňte nudu a pořiďte si pestrý kousek, který rozzáří váš šatník. Pokud potřebujete jarní kabátek, máte vyhráno. Sice to je trochu dražší kousek. Zaměřte se na kvalitu. Využijete ho po několik sezón. Vybírejte ale s rozumem. Ideální je barva, která vám sluší a bude se hodit ke zbývajícímu vašemu šatníku. Obměňovat ho můžete i šátky, kdy budete pokaždé vypadat jinak. Je-li váš rozpočet tenčí, pořiďte si barevné punčocháče, které váš model taktéž oživí.
  • Jarní pučení musí být i ve vaší skříni. Květy jsou všude, kam se podíváte. Možná si říkáte, že je to tuctové, ale vás to rozzáří. Pořiďte si kousek. Trik, mikin je na trhu spoustu druhů. Každý si najde ten svůj. Pokud ale nejste příznivcem, zkuste květované ponožky a kratší, ohrnuté džíny.
  • Zkracujte! Muži se na jaro těší. Tak se ukažte.První jarní paprsky, teplo přímo vybízí k tomu, aby se součástí vašeho šatníku staly sukně a šaty. Platí stejné pravidlo, barvy, jarní motivy. Zvolte i lehčí materiály, které jsou vzdušné. Volte látky, které jsou nemačkavé.
  • Obuv musí být trendy a podtrhovat váš model. Je nanejvýš trapné, když na jaře ženy nosí ještě vysoké kozačky. Na trhu je mnoho modelů, které jsou vhodnější a obuvnické firmy dnes vyrábějí boty, které jsou pohodlné, barevně souznívají se současnými trendy. Obuv kupujte kvalitní. Pečujte o ni. Vydrží vám i několik let.

barvení vlasů

  • Vlasy musí být upravené. Zajděte si ke kadeřnici.I toto odvětví podléhá módním trendům. Barva a sestřih dokážou s vámi udělat divy. Nešetřete a přestaňte se barvit doma. Svěřte se do rukou odborníků. Pokud si někdo myslí, že doma ušetří je na omylu. Kadeřníci používají kvalitnější produkty, které vydrží déle a jsou šetrnější k vašim vlasům.