Americká hypotéka je tady i pro lidi se záznamem v registru

Líbí se vám americká hypotéka? Jistě se vám na ní líbí především to, že je bezúčelová a peníze takto získané můžete využít k libovolnému účelu. Takže na rozdíl od mnoha jiných typů půjček je nemusíte investovat pouze do rekonstrukce nemovitostí anebo do jejich koupě, a tak podobně. I když nechcete investovat do bydlení, ale někam úplně jinam, tak to vůbec nevadí. Na výběr tak máte neomezené pole možností, a ať už prostřednictvím úvěru vyrazíte na nezapomenutelnou dovolenou, nakoupíte dárky pro celou rodinu anebo splatíte staré dluhy, nic vám v tom nebude bránit. Dokonce ani v případě, kdy byste získané peníze darovali na charitu. Konec konců, nikdo se o tom, jak s nimi naložíte, ani nedozví – vy totiž jejich využití nemusíte nijak dokládat, ani účty, ani fakturami, je to jen a pouze vaše soukromá věc.

peníze v kapsse

Není proto divu, že takovýto svobodný typ úvěru vyžaduje ručení nemovitostí, a má o něco vyšší úrokovou míru než běžné typy půjček. Věřitelé se v tomto případě pouštějí na tenký led, a proto potřebují mít záruky, že všechno dobře dopadne a vy jim půjčené peníze splatíte i s úroky.

mince

To platí jak u bankovní, tak u nebankovní verze americké hypotéky. Nicméně když si pro americkou hypotéku vyrazíte do nebankovní společnosti, tak vás jistě zaujme možnost, sjednat si americkou hypotéku bez registru.
Záznam v registru má dnes skoro každý, i když se ve většině případů jedná o naprosto zanedbatelné skutečnosti. Ovšem banky stále považují takový prohřešek za zásadní, takže u nich se záznamem půjčku nedostanete. O to snadněji si ji můžete sjednat v nebankovní společnosti, kam kvůli tomu dokonce ani nemusíte chodit, stačí, když vyplníte jednoduchý formulář na webových stránkách společnosti a za pár dní bude vše hotovo.
A to samé platí i pro případ, že byste se potýkali s nižšími příjmy, a tedy i se špatnou bonitou.