Široká nabídka

V dnešní době, kdy technologie pokračují dopředu mílovými kroky každou chvíli, se nemusíte omezovat na používání klasických žárovek, zářivek nebo klasického LED osvětlení. Nová éra nastupuje v ruku v ruce spolu s chytrými telefony, díky praktické aplikaci, kterou si snadno stáhnete do mobilu, můžete ovládat osvětlení u vás doma, aniž byste se museli zvednout a jít k vypínači. Nastavte si romantické osvětlení, přesně v pravou chvíli, aniž byste svou lásku ani na moment neopustili. Naše nabídka je skutečně bohatá, takže si vyberou i nejnáročnější jedinci https://www.lightpark.cz/philips-hue/.

barevná světla

Svezte se také i vy na vlně moderního smart zařízení, které vám usnadní práci, a budete nadšení z toho, co všechno s aplikací a chytrým osvětlením můžete udělat.
Pořiďte si rovno výhodné balení, které obsahuje všechno, co jenom potřebujete k tomu, aby i vaše domácnost přešla ve svícení na smart režim. Jistě budete nadšeni z toho, jak technologie pokročila a navíc je dostupná úplně pro všechny.

Tato vychytávka jistě nejen rozsvětlí, ale také ozvláštní každý pokoj, kam ji jen nainstalujete. V naší nabídce najdete rovněž samostatné komponenty, takže můžete rozšířit působnost tohoto zařízení do dalšího pokoje. Skvěle se hodí například do ložnice, kde zajisté oceníte, že nemusíte pro romantickou atmosféru chodit daleko z postele, také v obývacím pokoji, když koukáte na film, je jistě pohodlné se od něj nezvedat, stačí pár kliků na vašem mobilním telefonu.

světelný objekt

Udělejte si radost a experimentujte s moderní formou svícení. Kvalitní světlo, které u nás seženete, vám bude k radosti, ať už u něj budete vařit, relaxovat nebo pracovat. Díky chytré aplikaci a zařízení se stane rozsvěcení a měnění odstínů velkou zábavou pro celou rodinu. Není problém nastavit teplotu a barvu světla přesně tak, jak máte rádi a jak odpovídá vaší momentální náladě.