Drahé kabelky

Když tam byla malá, tak mě velice bavilo oblékat moje panenky. Věřte mi, že panenek jsem měla opravdu mnoho. Kolikrát mi ani nestačilo oblečení, které mi koupila moje mamka a babička, abych si oblékala své panenky anebo hračky. A taky se mi líbí, když mám opravdu hodně na výběr. Takže jsem si usmyslela, že si taky budu někdy vyrábět opravdu věci sama. Líbilo se mi, když jsem třeba šla s maminkou do hračkárny, kde byly opravdu pěkné panenky a taky oblečení. Tady už asi šlo poznat, že mě bude zajímat móda. A vždycky jsem chtěla být módní návrhářka.

Mám ráda kabelky.

Tohle jsem si jinak usmyslela, když mi bylo asi dvanáct anebo třináct let. Jenomže jak všichni víme, ne každému se sny splní. A bohužel ani mě se nesplnily. I když jsem byla na umělecké škole, tak jsem tam vydržela pouze jenom tři roky, protože déle už to nešlo vydržet. Nějak jsem to nezvládala. Takže jsem musela ještě chodit do práce a na brigádu, abych všechno stihla zaplatit. Platila jsem jak školu, tak taky nájem a ještě auto. Já chápu, že jsem se toho na sebe vzala moc, ale móda je prostě móda je prostě móda. Ale musím samozřejmě šetřit. Chtěla jsem ale taky mít vždycky moderní věci, abych se všem líbila, ale hlavně abych se líbila sama sobě.

Na drahou kabelku nemám peníze.

Jsem ráda, když jsem spokojená sama se sebou a když mohu taky mít módní oblečení, přesně takové, které se mi líbí. A věřte mi, že moderní oblečení je většinou taky moc drahé. Vzpomínám si, jak jsem byla jednou v ulici Pařížská v Praze. Jsou tam opravdu luxusní butiky, o kterých se mi asi měsíc zdálo a chtěla bych taky vlastnit nějakou luxusní kabelku. Jenomže ty ceny mě vždycky dostanou zpět na zem. Opravdu si je bohužel nemohu dovolit, takže se musím spokojit s nižším průměrem. Ale když to tak vezmu, tak je to vlastně dobře. Jsou i důležitější věci. Třeba nové boty, které zbožňuji!