Vydejte se do světa levně!

Letecká doprava nemusí být zdaleka tak drahá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Letecké přepravní společnosti, kterých je dnes už spousta, si vzájemně konkurují, a tak je zapotřebí věnovat velkou pozornost tomu, kde a za jakých podmínek by se daly zajistit letenky levné tak, že by to bylo pro vás přínosné i tehdy, když se vydáte na cesty s celou rodinou. Anebo chcete-li se do světa vypravit opakovaně.

terminal-3086764_960_720

Naše společnost to umí, této činnosti se naplno věnujeme a zajišťujeme pro vás akční letenky do všech světových končin. Při zjištění jejich cen budete víc než mile překvapeni. A sami se přesvědčíte, že levná letenka neznamená horší destinaci ani horší služby. Pokud jste zvažovali cestu na dovolenou do zahraničí autem, autobusem nebo vlakem – a to z důvodu, že vás vyjde levněji – zapomeňte na celodenní trmácení a zvolte leteckou dopravu za příznivé akční ceny, které v případě last minute jsou ještě výrazně levnější.

aircraft-3058411_960_720

A to není zdaleka všechno, co vám můžeme poskytnout. Na našich webových stránkách najdete i další služby, spojené s leteckou cestou do zahraničí.

  • Díky tomu, že spolupracujeme s jednou z největších půjčoven automobilů na světě, si můžete naším prostřednictvím, v klidu a pohodlně pronajmout auto, abyste mohli v zahraničí – a to bez ztráty času a dalších výdajů – rovnou vyrazit za poznáváním nové země, jejích obyvatel a kultury.
  • Ani s ubytování ve vybrané lokalitě si nemusíte dělat zvlášť velké starosti. Online si vyberete hotel, který se vám bude líbit, zjistíte jeho dostupnost, a bude-li mít volné pokoje, ihned si je můžete rezervovat. Naše databáze zahrnuje přes 70 tisíc nabídek ubytování po celém světě, od těch nejlevnějších hotelů až po ty luxusní pětihvězdičkové.
  • Kdyby byl váš let zrušen, anebo bude jeho zpoždění delší než tři hodiny, máte nárok na finanční kompenzaci, a to až na 17 tisíc korun. I s touto záležitostí se na nás můžete s důvěrou obrátit a my vám ji zdarma pomůžeme vyřídit. V úspěšném sporu obdržíme jen menší provizi z částky, kterou pro vás získáme!